EKOinnowatorzy 2021

Wyniki I etapu

Gratulujemy zakwalifikowania się do konkursu EKOinnowatorzy 2021! Poniżej prezentujemy listę kół naukowych, projektów studenckich oraz studentów, których zgłoszenia przeszły pierwszy etap oceny (kolejność alfabetyczna). Teraz przed Wami kolejne kroki: cykl szkoleń online oraz ten najważniejszy, czyli Gala Finałowa. Powodzenia!

Kategoria 1:

EKOinnowacyjne Koło Naukowe

  • Koło Naukowe AGH Solar Boat  – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Koło Naukowe AGH Solar Plane  – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Koło Naukowe Bio-Top  – Politechnika Wrocławska
  • Koło Naukowe Eko-Energia  – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Koło Naukowe Eko-Energia  – Politechnika Częstochowska
  • Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej  – Politechnika Warszawska
  • Koło Naukowe Fizyków Bozon  – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Koło Naukowe Green Kozminski  – Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
  • Koło Naukowe Pojazdów i Robotów Mobilnych Politechniki Wrocławskiej – Politechnika Wrocławska
  • Koło Naukowe PUT Solar Dynamics  – Politechnika Poznańska
  • Koło Naukowe TD Fuels  – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Kategoria 2:

EKOinnowacyjny Projekt Studencki

  • AGH 3D BLDC  – Koło Naukowe Piorun, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Badanie interakcji między grzybami entomopatogenicznymi a roślinami uprawnymi  – Koło Naukowe Bio-Top, Politechnika Wrocławska
  • Bolid elektryczny PM07   – Koło Naukowe PUT Motorsport, Politechnika Poznańska
  • Budowa bolidu Eco Arrow 3.1   – Koło Naukowe Miłośników Motoryzacji / Iron Warriors, Politechnika Łódzka
  • Deski przyjazne środowisku (TFMDF) jako alternatywny materiał stolarski   – Koło Naukowe ROLKA, Politechnika Białostocka
  • E-Moto AGH   – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Hydros, pojazd prototypowy napędzany wodorem   – Koło Naukowe Napędów Lotniczych, zespół Hydrogreen Team, Politechnika Lubelska
  • LEM Photon   – Koło Naukowe Pojazdów i Robotów Mobilnych Politechniki Wrocławskiej, Politechnika Wrocławska
  • Lodz Solar Team  – Politechnika Łódzka
  • Łódź autonomiczna do pomiarów środowiskowych  – Koło Naukowe AGH Solar Boat, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Modyfikacja silnika odrzutowego z wykorzystaniem elementów wytwarzanych addytywnie  – Koło Naukowe Napędów MELprop, Politechnika Warszawska
  • Możliwości wykorzystania biomasy odpadowej z winnic jako alternatywnego materiału dla kompozytów drzewnych na przykładzie produkcji paneli WPC  – Aleksandra Jeżo, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
  • Materiały zmiennofazowe jako reduktory strat cieplnych w przemyśle   – Koło Naukowe Nucleus, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • UAVVaste  – Akademicki Klub Lotniczy Politechniki Poznańskiej, Politechnika Poznańska
  • WINDY – turbina wiatrowa z dyfuzorem o zmiennej średnicy  – Koło Naukowe Eko-Energia, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Kategoria 3:

Student EKOinnowator

  • Julita Borowska   – Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • Anna Gałuszka  – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Jan Kostecki  – Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  • Agata Ordon  – Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
  • Teodor Sawicki  – Politechnika Warszawska
  • Łukasz Sobol  – Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  • Katarzyna Suchorowiec  – Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
  • Olga Tęcza  – Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie
  • Izabela Zięcik   – Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Zostań EKOinnowatorem!

Zarejestruj się w konkursie korzystając z poniższego przycisku