EKOinnowatorzy 2020

Gala Finałowa

Gala Finałowa ogólnopolskiego konkursu EKOinnowatorzy 2020 odbędzie się w środę, 25 listopada 2020 r. Podczas Gali Finałowej zaprezentują się przedstawiciele studenckich kół naukowych i projektów studenckich, a także studenci, którzy uzyskali najlepsze wyniki w dwóch pierwszych etapach konkursu. Gala będzie transmitowana na żywo – zapraszamy do jej śledzenia poprzez profil www.facebook.com/InstytutZE.

Program Gali Finałowej

10.00 - 10.15
Oficjalne rozpoczęcie Gali Finałowej
10.15 - 11.45
Prezentacje w kategorii "EKOinnowacyjny Projekt Studencki"
  • Ekologika (Politechnika Poznańska)
  • Bolid elektryczny Formuły Student RTE 2.0 LEM (AGH Racing, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  • Solaris I (PWr Solar Boat Team, Politechnika Wrocławska)
  • Nowe życie (Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku)
  • AIRQ UAV do pomiaru jakości powietrza (Akademicki Klub Lotniczy, Politechnika Wrocławska)
  • BeeCo (Enactus, Politechnika Poznańska)
  • UAVVaste (Politechnika Poznańska)
  • diaBite (Enactus, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu)
  • LEM Photon (Koło Naukowe Pojazdów i Robotów Mobilnych, Politechnika Wrocławska)
  • GUST, Koło Naukowe Energetyków (Politechnika Łódzka)
  • Oddychające kompozyty izolacyjne z odpadów przemysłu tekstylnego – bardziej zrównoważona gospodarka w zakładach produkcyjnych (Koło Naukowe Meblarstwa, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie)
11.45 - 12.00
Przerwa
12.00 - 13.00
Prezentacje w kategorii "Student - EKOinnowator"
  • Weronika Gajda (Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie)
  • Mateusz Lisiecki (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
  • Aleksandra Furgał (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  • Anna Jarosz (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  • Nikola Góral (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)
  • Kyrylo Rudykh (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  • Mariia Melnykova (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie)
13.00 - 13.15
Przerwa
13.15 - 14.45
Prezentacje w kategorii "EKOinnowacyjne Koło Naukowe"
  • Koło Naukowe Ochrony Środowiska (Uniwersytet Gdański)
  • Koło Naukowe EkoEnergia (Politechnika Częstochowska)
  • Koło Naukowe PWr Solar Boat Team (Politechnika Wrocławska)
  • Koło Naukowe PolSl Racing (Politechnika Śląska)
  • Koło Naukowe AGH Solar Boat (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  • Koło Naukowe Pojazdów i Robotów Mobilnych (Politechnika Wrocławska)
  • Koło Naukowe AGH Solar Plane (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  • Koło Naukowe Eko-Energia (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  • Koło Naukowe Automatyki i Robotyki „Robocik” (Politechnika Wrocławska)
  • Koło Naukowe Energetyków PW (Politechnika Warszawska)
14.45 - 15.30
Przerwa (obrady Jury)
15.30 - 16.00
Ogłoszenie wyników konkursu