EKOinnowatorzy 2020

Klasyfikacja końcowa

Gala Finałowa konkursu EKOinnowatorzy 2020 już za nami! 28 fantastycznych prezentacji w 3 kategoriach konkursowych, gorące dyskusje Jury i minimalne różnice punktowe w klasyfikacji końcowej… Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, jak wspaniałe rzeczy są tworzone przez polskie studentki i polskich studentów. Gratulujemy serdecznie wszystkim! Poniżej prezentujemy klasyfikacje końcowe w każdej z kategorii konkursowych.

Kategoria I - EKOinnowacyjne Koło Naukowe

  1. Koło Naukowe Energetyków PW (Politechnika Warszawska)
  2. Koło Naukowe Eko-Energia (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  3. Koło Naukowe Pojazdów i Robotów Mobilnych (Politechnika Wrocławska)
  4. Koło Naukowe AGH Solar Plane (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  5. Koło Naukowe AGH Solar Boat (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  6. Koło Naukowe PolSl Racing (Politechnika Śląska)
  7. Koło Naukowe Automatyki i Robotyki „Robocik” (Politechnika Wrocławska)
  8. Koło Naukowe PWr Solar Boat Team (Politechnika Wrocławska)
  9. Koło Naukowe EkoEnergia (Politechnika Częstochowska)
  10. Koło Naukowe Ochrony Środowiska (Uniwersytet Gdański)
  11. Koło Naukowe Hydrogenium (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  12. Koło Naukowe Rolników (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie)
  13. Koło Naukowe Inteligentna Integracja Innowacji (Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki)
  14. Koło Naukowe Aerodynamiki Pojazdów (Politechnika Warszawska)
  15. Koło Naukowe Flow (Politechnika Wrocławska)

Kategoria II - EKOinnowacyjny Projekt Studencki

  1. GUST, Koło Naukowe Energetyków (Politechnika Łódzka)
  2. Oddychające kompozyty izolacyjne z odpadów przemysłu tekstylnego – bardziej zrównoważona gospodarka w zakładach produkcyjnych, Koło Naukowe Meblarstwa (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie)
  3. diaBite, Enactus UEP (Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu)
  4. LEM Photon, Koło Naukowe Pojazdów i Robotów Mobilnych (Politechnika Wrocławska)
  5. AIRQ UAV do pomiaru jakości powietrza, Akademicki Klub Lotniczy (Politechnika Wrocławska)
  6. Nowe Życie, Zuzanna Lach (Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku)
  7. Solaris I, PWr Solar Boat Team (Politechnika Wrocławska)
  8. UAVVaste (Politechnika Poznańska)
  9. BeeCo, Enactus (Politechnika Poznańska)
  10. Bolid elektryczny Formuły Student RTE 2.0 LEM, AGH Racing (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  11. Ekologika (Politechnika Poznańska)
  12. Samochód Solarny, PUT Solar Dynamics (Politechnika Poznańska)
  13. Analiza możliwości zamknięcia cyklu życia kalorycznych odpadów komunalnych, Koło Naukowe – Inżynieria Materiałowa (Politechnika Częstochowska)
  14. Fotobioreaktor rurowy poziomy z wymuszonym przepływem do hodowli glonów, Koło Naukowe Biologów Sanitarnych (Politechnika Białostocka)
  15. Inteligentne zarządzanie ruchem samochodowym (Politechnika Białostocka)

Kategoria III - Student EKOinnowator

  1. Mariia Melnykova (Universytet Jagielloński w Krakowie)
  2. Kyrylo Rudykh (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  3. Nikola Góral (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)
  4. Mateusz Lisiecki (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu)
  5. Aleksandra Furgał (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  6. Anna Jarosz (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  7. Weronika Gajda (Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie)
  8. Anna Popiołek (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  9. Jakub Sobala (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  10. Oliwia Ligęza (Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie)
  11. Aleksandra Cieśla (Uniwersytet Opolski)
  12. Artur Płóciennik (Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu)